1. HABERLER

  2. SİYASET
  3. MUHTARLIĞA DEĞİL, HİZMETE ADAYIM.
MUHTARLIĞA DEĞİL, HİZMETE ADAYIM.

MUHTARLIĞA DEĞİL, HİZMETE ADAYIM.

Narince köyümüzü kahta’ ya rakip tutacaz Narincenin kaderini değiştirecek projelerle yıllardır çözülemeyen sorunlara çözüm üretmek için adayım. ..

A+A-
Narince köyümüzü Kâhta’ya rakip tutacaz. Narincenin kaderini değiştirecek projelerle yıllardır çözülemeyen sorunlara çözüm üretmek için adayım. Kahta'ya bağlı Narince köyü Kahta'nın en gözde köylerinden biri. 1500 yıllık bir geçmişe sahip olan köyün ilçe statüsünde olması gerekirken, eskilerde verdiği göç nedeniyle hala köy olarak yerinde sayıyor. 2019 yerel seçimlerinde daha iyi hizmet kazandırılmak ve Narincenin kaderini değiştirecek süpriz bir aday çıktı. Narince köyü 1700 Nüfusu ile kalabalık ve merkezî bir köy. Yaklaşık 700 seçmenin bulunduğu köyde, seçime ramak kala köyde ileri gelen Çelik ailesi mensuplarından Murat Çelik adaylığını verdi. Narince ’nin birlik ve beraberliği için halkın huzuru için adayım. Sözde değil gerçek vaatlerle geliyoruz. Muhtar adayı Murat Çelik Nissibi Haber'e konuştu. 1. Öncelikle Köyümüzün en küçük sorunu olan yanlış duymadınız en küçük sorunu olan su sorununu çözecem inş. Köy halkımız için çok büyük bir sorun haline gelmiş olan su sorunu. Yıllardır halkımızı bezdirmiş durumda bu sorunu ortadan kaldıracağız. Allah kısmet ederse. 24 saat şu akacak üstelik ücretsiz. Ayriyeten Köyümüz için ekstradan akar su getireceğim. 2. Köy içi yolları taraf ayırmaksızın en güzel şekilde kilitli parke taşlarıyla döşenmedik cadde ve sokak bırakmayacağız. Halkımızın bağ bahçe yollarını, eski değirmen yollarını, ulaşıma açarak yanı başımızda derelere dökülen stabilize malzemesini şirket ile görüşerek bahçe yollarını halkımızın daha iyi kullanabilmesi için ulaşıma kazandıracağız inş. 3. Köyümüzden geçen yol güzergahı üzerinde bulunan Bahçe yolu için hem Araç hemde halkın hayvanlarını üzerinden götürmesi için üst geçit yaptıracağız. 4. Yeni mezarlık yeri ve her iki mezarlık üzerinde de abdest alma yerleri yapacağım 5. Köyde yeşil alan yerleri yetişkinler için cay bahçesi ve çocuklar içinde her mahallede ayrı ayrı çocuk parkları yapacağım 6. Kırk göz de piknik alanı yapılabilir bir tesis kuracağım. Ailelerin rahat gelip burda piknik yapmaları köyde bulunan esnaflarımızın da ekonomisine katkı sağlayacak. 7. Merada hayvanlar için su içme yerleri 8. Köy giriş çıkışları için MOBESE kameraları yaptıracağım. 9. Köyde Bir Bankamatik (ATM ) kurulmasını sağlayacağım. 10. Kırkgöz de bulunan bal peteklerini, eletirik peteklerine çevireceğiz. Elektirik depolayacak halde hem gece hem g u gündüz aralıksız su transfer edecek. Güvenlik alınması için güvenlik kamera sistemi kuracağız . 11.Köyümüzde yeni yol güzergahında yeni bir camii inşaa edeceğiz. Malum köydeki camimizde cuma ve bayramlarda namaz kılacak yer yok. 12. Köyümüzün bahçe sulama kanalları yeniden onarılıp kapalı sulama sistemi yapılacak. Köyümüze yaptığımız bu hizmetlerle bir ilçe ve belediye statüsünde olamaya gelecek. Belediye yapılması için tüm çabalarımızı sağlayarak köyde bulunan vatandaşlar içinde Belediye ve kamu kuruluşlarında iş imkanları sağlayarak. Tam bir ilçe olacağız. Dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.