1. HABERLER

  2. YEREL HABER
  3. ADIYAMANLI HAYIR SEVER İŞ İNSANIN'DAN NARİNCE KÖYÜNE DESTEK.
ADIYAMANLI HAYIR SEVER İŞ İNSANIN'DAN NARİNCE KÖYÜNE DESTEK.

ADIYAMANLI HAYIR SEVER İŞ İNSANIN'DAN NARİNCE KÖYÜNE DESTEK.

Narince köyünde Ahmet Kaya' nın ziyaretine gelen Adıyaman Armer inşaatın sahibi iş insanı Murat Armer köy muhtarı Murat Çelik ve Ahmet Kaya ile köy içinde esnafları dolaştı. .

A+A-
Narince köyünde Ahmet Kaya' nın ziyaretine gelen Adıyaman Armer inşaatın sahibi yönetimkurulu bbaşkanı Murat Armer köy muhtarı Murat Çelik ve Ahmet Kaya ile köy içinde esnafları dolaştı. Köyün başlıca elzem ihtiyaçlarondan olan Narince taziye evinin iç dekorasyonun'dan halı ve koltuk takımı döşemesi yapımını üstlenen Adıyaman Armer inşaatın sahibi Murat ARMER Narince köyü gerçekten çok güzel bir köy Adıyaman'ın en büyük köylerinde biri diyebilirim. Köy halkın sıcak ve mütavazi misafir perverliği ilimizin başlıca saygı ve örf adetlerinden biridir. Özelikle günümüzde hala taziyelerde akraba ve eş dostların birbirini olan bağların sürmesi en güzel teselli mesajıdır. Bizde Narince köyümüzde bulunan taziye evine küçük bir hediyemiz olsun, dedi. Muhtar Çelik ise köy halkı adına Adıyamanlı hemşerilerimiz iş insanı Murat Armer beye teşekkürlerimizi sunar, Rabbim yerini kat ve kat doldursun inşallah. Diyoruz. Dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.